Aktualności

Kolejny turniej na Plansówkach, tym razem od Nasza Księgarnia - gry: prosta do opanowania, ale wymagająca sporo uwagi i kombinowania karcianka "Sen". Przepięknie ilustrowana gra, której zasady załapiecie w kilka minut, a potem już można grać o nagrody. Na turniej zapraszamy zwłaszcza wszystkich, którzy znają tradycyjną grę karcianą Kabo - poczujecie się jak w domu 😉

P.S. Klasyfikacja generalna konkursu zdjęciowego:
Mateusz Qlek Qlasiński - 6 pkt
Goska Arak - 2 pkt
Maciej Czerwiec - 1 pkt
Wszystko jeszcze może się zdarzyć!
...

View on Facebook

KONKURS
Kolejna smocza zagadka - co to za gra, co to za element? Czas start 🙂

P.S. Wieczorem wrzucimy klasyfikację generalną, bądźcie z nami!
...

View on Facebook

Do Plansówek niecały miesiąc, czas zacząć ujawnianie turniejów.

Pierwszym tytułem w jaki będziecie mogli zagrać u nas wyczynowo jest "Strachu ciachu" od Trefl Joker Line. Wcielicie się w nim w dzielnych bohaterów przemierzających lochu pełne potworów. Uwaga - szybkość i zręczność ma znaczenie!
...

View on Facebook

Dzień dobry, wyspani? No to jedziemy z konkursem 🙂 Co to za gra i jakiego rodzaju element zawiera tego oto smoka? ...

View on Facebook

W ramach przygotowań do zmagań na Plansówkach 2019, zapraszamy Was do rozgrzania szarych (i nie tylko) komórek i wzięcia udziału w organizowanej przez nas SmoczoGrze Miejskiej. Aby w niej zwyciężyć, wykazać się będziecie musieli gadzim sprytem i pazernością na punkty godną samego Smauga.

Gra odbędzie w się w sobotę, tydzień przed konwentem, czyli dwudziestego ósmego września. Ostatnie zadanie i rozstrzygnięcie gry odbędzie się już na samym konwencie. Dalsze szczegóły już niebawem w wydarzeniu na FB, które pojawi się w najbliższych dniach.

Zbierajcie drużyny i szykujcie się do smoczej misji!
...

View on Facebook